Ayyıldız Tim Mihraç Ural’ın Türkiye bağlantılarını deşifre etti!

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 14 Ağustos 2019 | Çarşamba 11:14

Türk Hacker grubu olarak bilinen Ayyıldız Tim Terörist Mihraç Ural’ın konuşmalarını hackleyerek sosyal medyada servis ediyor.

Ayyıldız Tim terörist Mihraç Ural’ın Türkiye’de hangi isimler ile diyalog halinde olduğunu, kimler ile bilgi alışverişinde bulunduğunu, kimlerin desteğini aldığını gösteren internet konuşmalarını kendi sosyal hesapları üzerinden paylaşarak kamuoyuna duyurdu.

Paylaşılan konuşmalarda Hadis inkarcısı olarak bilinen Edip Yüksel ile de bilgi alışverişinde bulunduğu, Edip Yüksel’in Terörist Mihraç Ural’a akıl vererek “telefondan yerini tespit etmesinler” şeklindeki Teröristi korumak adına tavsiyeleri ile akıl hocalığı yaptığı ortaya çıktı.

Fetih MedyaFetih Medya

Ayyıldız Tim’in terörist Mihraç Ural ile diyalog halinde olupta deşifre ettiği diğer isim ise HDP Batman milletvekili Mehmet Ali Aslan’ın danışmanı olduğunu söylediği kişi oldu.

Danışman terörist Mihraç Ural’dan Mit görevlisi hakkında bilgi istiyor ve edineceği bilgiler doğrultusunda Mecliste bunu dile getirmek ve kendilerine başka destekçilerde bulmak istiyor.

Arap milliyetçisi olduğunu dile getiren HDP millet vekili danışmanı, danışmanlığını yaptığı Mehmet Ali Aslan’ın da Arap milliyetçisi olduğunu ve Türkiye’de yaşayan Araplarında ulus bilincini kazanması için meclis çatısı altında ve çeşitli dernekler ile bu faaliyetlerini yürüttüğünü dile getirdi.

Ayyıldız Tim Terörist Mihraç Ural’ın WhatsApp konuşmalarına da ulaştı.

WhatsApp konuşmalarında konuştuğu kişiye uğradığı suikast girişimlerinden bahseden Terörist Mihraç Ural 5 kez suikast girişimine uğradığını, en çok korktuğunun ise laptop içine yerleştirilen bombanın patlaması ile binanın üzerlerine yıkılmasının ve kendisi dahil 5 kişinin yaralı olarak kurtulduğu olay olduğunu aktardı.

Suikast girişimlerinin Mit tarafından yapıldığını iddia eden Terörist Mihraç Ural, ” Mit beklesin, hep hezimete uğrayacak” şeklinde konuşarak Mit’i tehdit etti.

Fetih MedyaFetih Medya
Fetih Medya
blank

Kaynak: Fetih Medya

Gizlenecek yazı,link veya diğer şeyleri buraya yazın.

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.