Boşuna “Suudi Amerika” demedik!

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 5 Temmuz 2019 | Cuma 12:39

Boşuna “Suudi Amerika” demedik, fakat bu bile az kalıcak gibi. Yakında “Suudi Amerika Birleşik Devletleri” demek daha doğru olucak herhalde.

Her geçen gün Amerika’ya biraz daha benzeyen Suudi Arabistan şimdide Amerika’nın sözde özgürlüğü temsil eden heykelinin bire bir aynısını kutsal topraklara diktirdi.

Mekke’ye 90km uzaklıkta olan Cidde Şehrine dikilen sözde Özgürlük putu Suud ailesinin gerçekleştirdiği ilk pislik değil ve sonda olacak gibi durmuyor.

Amerikan köpeği Suud ailesi, yarı çıplak olarak konser veren Amerikalı Nikki Minnaj’ı da konser vermesi için Suudi Amerika topraklarına getireceğini duyurdu.

Suudi Arabistan’da neler oluyor ?

Kendine muhalif olan bir çok İslam Alimini zindanlara attıktan sonra meydanı boş bulan Amerikan yalakası Prens Selman, Batıda ne kadar pislik varsa ülkeye yığmaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde Kur’an-ı Kerimlerin çöplüğe atılmasına vesile olan Suudi Amerika, disko açılmasına hatta diskolarda yarı çıplak kadınların dans etmesine izin vermişti.

Önümüzdeki günlerde daha ne gibi pisliklerin kutsal topraklarda işlenmeye başlayacağı ise akıllarda ki soru işaretini koruyor.

Kaynak: Fetih Medya

Fetih Medya

Gizlenecek yazı,link veya diğer şeyleri buraya yazın.

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.