Boynu tasmalı imam konuştu

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 18 Eylül 2017 | Pazartesi 12:24

Kabe imamı Sudeysi Allah’a hamd olsun ki Amerika ile birlikte dünyayı yönetiyoruz

 

Kabe İmamı Sudeysi’den skandal sözler: Allah’a hamd olsun ki Amerika ile birlikte dünyayı yönetiyoruz

Kabe İmamı Sudeysi skandal bir açıklamada bulundu. Sudeysi, “Bugün Suudi Arabistan ve ABD dünyanın iki kutbu. Allah’a hamdolsun dünyayı birlikte yönetiyorlar” ifadelerini kullandı.

 


İslam aleminin en önemli mabedi olan Kabe-i Muazzama’da imamlık görevinde bulunan Abdurrahman Sudeysi Amerika’da skandal açıklamalarda bulundu.

 

İslam Âlemi Birliği’in düzenlemiş olduğu konferansa katılmak üzere New York’a giden Mescid-i Haram ve Mescid-i Nebevi İşleri Genel Başkanı Şeyh Dr. Abdurrahman es-Sudeysi, Suudi Arabistan‘ın El-İhbariyye kanalına konuştu.

Yaptığı açıklamayla özellikle sosyal medyada yoğun tepki gören Sudeysi,”Bugün Suudi Arabistan ve ABD dünyanın iki kutbu. Allah’a hamdolsun dünyayı birlikte yönetiyorlar” dedi.

 

Suudi Arabistan ve Amerika’nın dünyanın güvenliğin ve istikrarın merkezi olmasında öncelik ettiğini savunan Sudeysi, Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz ve Amerika Başkanı Donald Trump‘a dua etmeyi de ihmal etmedi.

 

Sudeysi, Suudi Arabistan kralı ve ABD Başkanının insanlık için atacakları adımlarda başarılı olmalarını dilediğini ifade etti.

Kaynak : milli gazete
Gizlenecek yazı,link veya diğer şeyleri buraya yazın.

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • cihangir
    25 Eylül 2017 02:03

    ilim insanın cehlini izale edermiş ama eşeklik baki kalırmış.Sana veyl olsun sudeys. Dünyayı kana bulayana bir adama dua değil ancak beddua edilir. Sana yazıklar olsun. Tavşan doktora yapsa, hızlı koşması artarmış. Karaktersiz bir insan doktora yaptımı, tavşan gibi korku dolu sözler söylermiş. İşte örneği. Yıllardır sevip saydığımız Kabe imamı diye değer verdiğimiz adama bak. Sefilsin ve rezilsin. Eğer trumpa dua ettiğin doğruysa ümmetin bütün mazlumlarının eli yakandadır.Bunu bilesin.Muini zalimin erbabı denaettir. Köpektir zevk alan seyyadı bi insafa hizmetten. Madem çok güçlüydünüz de 500 milyar doları haraç olarak niye verdiniz diye sormazlarmı adama ahmak herif!

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.