Bu görüntü ABD’nin iddiasını çökertti!

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 1 Şubat 2018 | Perşembe 07:23

ABD’nin YPG’nin terör örgütü olmadığı, PKK ile organik bağının bulunmadığı iddiası uydu görüntüsü ile çürüdü.

Vurulan Darmık Dağı’nda teröristbaşı, bebek katili Öcalan’ın dev posteri görüntülendi

Türkiye’nin tüm uyarı ve itirazlarına rağmen DAEŞ’la mücadele bahanesiyle Suriye’nin kuzeyinde PKK’nın uzantısı YPG terör örgütünü destekleyen ABD’nin iddiasını çürüten bir uydu görüntüsü ortaya çıktı. Afrin’e bağlı Bülbül beldesine yakın bir konumda terör örgütü yöneticisi Abdullah Öcalan’ın uydu görüntüsü Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Parsel Sorgulama Uygulaması ile deşifre oldu.

Amerika birleşik Devletleri’nin YPG’nin terör örgütü olmadığı, PKK ile organik bağının bulunmadığı iddiası uydu görüntüsü ile çürüdü. ABD’nin Türkiye’nin uyarılarına rağmen desteklediği YPG’nin PKK ile bağlantısı terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan’ın uydu görüntüsü ile bir kez daha ortaya çıktı. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Parsel Sorgulama Uygulaması ile deşifre olan görüntü Afrin’e bağlı Bülbül beldesinin yakınlarındaki Darmık Dağı’nda yer alıyor. Uygulamaya girildiğinde coğrafi sekmesinde uygun koordinatlar girilince terör örgütü yöneticisinin görüntüsü açıkça ortaya çıkıyor.

Görüntünün konumu belli̇

Uygulamada enlem alanında 36.78020246, boylam alnına ise 36.81205809 değerleri girildiğinde PKK/YPG yöneticisi Öcalan’ın görüntüsü ortaya çıkıyor. Terör örgütünden temizlenen alanlarda bulunan tünellerde teröristlere ait Türkçe ve Kürtçe yazılmış günlükler, çok sayıda siyasi doküman ve terörist elebaşı Abdullah Öcalan’a ait fotoğraflar bulundu.

Havaya uçuruldu

Gün boyunca savaş uçakları ve topçu birlikleri tarafından bombalanan Darmık Dağı’nda, terör örgütü PKK elebaşı Öcalan’ın posteri de havaya uçuruldu.

Fetih MedyaFetih Medya

Fetih Medya

Yeni̇ şafak

Gizlenecek yazı,link veya diğer şeyleri buraya yazın.

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.