FETÖ’nün firari kalemşörü Emre Uslu’dan İsmail Küçükkaya’ya suçlama!

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 14 Şubat 2020 | Cuma 11:02

Spekülasyon ve manipülasyonlarına artık ABD’de devam eden FETÖ’nün firari kalemşörü Emre Uslu, son paylaşımlarından birinde Fox TV’da Çalar Saat programını sunan gazeteci İsmail Küçükkaya’yı hedef aldı.

FETÖ‘nün firari kalemşörlerinden Emre Uslu, sosyal medyada #FETÖnünSiyasiAyağıKim ? etiketi açan gazeteci İsmail Küçükkaya’ya şok bir suçlamada bulundu. Uslu, arabasına bomba koyulacağını öğrendiğini ileri sürdüğü Küçükkaya’yı FETÖ’nün gazeteci ayağı olmakla suçladı. Emre Uslu’nun iddiaları bununla da sınırlı değildi…
FETÖ’nün kalemşörlerinden Emre Uslu uzun süredir ABD’de firari olarak yaşıyor.

Spekülasyon ve manipülasyonlarına artık ABD’de devam eden Uslu, son paylaşımlarından birinde Fox TV’da Çalar Saat programını sunan gazeteci İsmail Küçükkaya’yı hedef aldı.

Emre Uslu, sabah programında konuşacağı konuya ilişkin #FETÖnünSiyasiAyağıKim ? hastagi ile sosyal medyada paylaşım yapan Küçükkaya hakkında FETÖ’nün gazeteci ayağı suçlamasında bulundu.

Uslu, buna gerekçe olarak da Küçükkaya’nın 17/25 Aralık kumpaslarını yöneten polislerle kendisinden daha sık görüşmesini gösterdi. PKK’nın aracına bomba koyacağını bile Küçükkaya’dan öğrendiğini ileri süren Uslu, “Fütü’nün gazeteci ayağı sen değilsen, siyasi ayağı kimse değildir.” dedi.

İşte Uslu’nun çok konuşulacak o tweeti:

“17 25 Aralık operasyonlarını yapan polislerle benden çok, benden sık görüşürdün İsmail.(ben 3-5 defa görüştüm) ama sen her hafta oradaydın. PKK’nın arabama bomba koymak için adam gönderdiğini bile senden öğrendim. Fütü’nün gazeteci ayağı sen değilsen, siyasi ayağı kimse değildir.”

Fetih Medya

 

Gizlenecek yazı,link veya diğer şeyleri buraya yazın.

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.