Filistin Yönetimi emekliye ayrılan işgal subayının veda törenine heyet gönderdi

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 11 Eylül 2017 | Pazartesi 15:45

Filistin Yönetimi’ne bağlı subaylardan ve işadamlarından oluşan bir heyetin Batı Yaka’nın kuzeyindeki Cenin kentinde bir işgal subayının veda törenine katıldığı ifade edildi.
Salim kışlasında görevliyken emekli olan işgal subayının veda törenine katılan heyet, taraflar arasındaki işbirliğinin boyutuna bir kez daha dikkat çekti.
Filistin Enformasyon Merkezi’nin yerel kaynaklardan edindiği bilgiye göre, Filistin Yönetimi’ne bağlı irtibat biriminden bir heyet ile Cenin Ticaret Odası üyesi üç işadamı ve Filistin Yönetimi’ne yakın bazı isimler Cenin’deki işgal rejimi irtibat sorumlusunun işgal güçlerine ait Salim kışlasında yapılan veda törenine katıldı.
Filistin Yönetimi irtibat biriminden bir yetkilinin törende konuşma yaparak, emekliye ayrılan işgal subayının görevde olduğu süre boyunca taraflar arasında gerçekleştirilen işbirliğine ve koordinasyona övgüde bulunduğu ifade edildi.
Kaynaklar, Filistin Yönetimi heyetinin işgal rejimi milli marşının okunması ve saygı duruşu dahil törenin her aşamasında bulunduğunu söyledi.
Mescid-i Aksa olayları sırasında Filistin Yönetimi işgal rejimiyle koordinasyona son verildiğini açıklamasına rağmen işgal medyası taraflar arasında işbirliğinin kesintisiz devam ettiğini bildirmişti.

Kaynak: FİEM

Gizlenecek yazı,link veya diğer şeyleri buraya yazın.

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.