Yeni zellanda katliamı [Tam Video +18]

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 15 Mart 2019 | Cuma 12:50

Avustralya Başbakanı Scott Morrison, Yeni Zelanda’nın Christchurch kentinde camilere saldırı düzenleyen Hristiyan teröristlerin birinin Avustralya vatandaşı olduğunu söyledi. Morrison, “30’u bir camide 50 kişi hayatını kaybetti” dedi. Ayrıca Hristiyan teröristin, saldırıyla ilgili manifestosunda Türkleri de tehdit ettiği belirlendi.

SALDIRIYI CANLI YAYINLADI

Hristiyan teröristin saldırı anını sosyal medyadan canlı olarak yayınladığı ortaya çıktı.
Saldırıyı bilgisayar oyunlarına benzer şekilde gerçekleştirdiği gözlenen Hristiyan teröristin, saldırı sırasında silahın şarjörünü birçok kez değiştirdiği görülüyor. Aracından inen terörist caminin kapısından girer girmez ateş etmeye başlıyor.

HRİSTİYAN TERÖRİSTİN KİMLİĞİ BELİRLENDİ

İskoç bir aileden gelen ve Avustralya’da doğan Brenton Tarrant isimli Hristiyan terörist 28 yaşında olduğu tahmin ediliyor.

5 silahla birlikte yolculuk yapan terörist, bir yandan da müzik dinlerken görülüyor.

Fetih Medya Fetih Medya Fetih Medya

SALDIRI MANİFESTOSU HAZIRLAMIŞ: TÜRKLERİ DE TEHDİT ETMİŞ

Saldırıyı 2 yıl önce planlayan Tarrant’ın manifestosunda Türklerle ilgili bir bölüm de yer alıyor.”Türklere” başlığının yer aldığı bölümde şu ifadelere yer verilmiş:

“Topraklarınızda huzur içinde yaşayabilirsiniz, size zarar gelmeyecek. Boğaz’ın Doğu yakasında.”Ama Boğaz’ın Batı yakasında bir yerde yaşamayı denerseniz, Avrupa’ya gelirseniz sizi öldüreceğiz.Konstantinopolis’e gelir, tüm cami ve minareleri yıkarız. Ayasofya minarelerden kurtulacak ve Konstantinapol hak edildiği gibi tekrar Hristiyan şehri olacak”

Fetih Medya

Fetih Medya

Gizlenecek yazı,link veya diğer şeyleri buraya yazın.

Bu yazıya 9 Yorum Yapıldı.

 • Haluk
  17 Mart 2019 02:02

  Türkler hiç bir zaman kendi dininden olmayan.ların mubatlerine kiliselerine, Havra larına ne saldırmış nede katliyam yapmıştır. Fatih Kanuni hep hiristiyan, yahudilerin küvetlerini onarmış güvenlik içinde ibadetlerini sağlamış Fatih ferman yayınlamış canlarını güvene almış. İşte kafir dünyanın hünerleri. İslama karşı nefret . Bütün müslümanlar artık birlik olmalı fitnenin oyununa gelmemeli, İslamın barış dini olduğunu bütün dünyaya göstermeli,ölenlere Allah rahmet eylesin yüce makamlara yükselsin. Ayrıca Allah Türkü korusun yücelsin.

 • Hasan
  17 Mart 2019 04:16

  Videoyu kaldırmayın. Herkez görsün hristiyan aşağılığının neler yaptığını. Hristiyan terörizmi nedir herkez görsün. Konuşacak yüzleri kalmasın

 • Halil
  19 Mart 2019 13:45

  Kahpe evladı kahrolası lain köpek, silahsız, savunmasız masum ve mazlum insanları ve 3 yaşındaki ağzı süt kokan bebeye kadar otomatik silahlarla katledecek kadar insanlıktan çıkmiş aşağılık it. Sana eminim iblis bile lanet etmiştir. Allah’ın ve bütün mevcudatın laneti üzerine olsun. Cehennemin en dibi ebedi mekanın olsun.

 • loko
  20 Mart 2019 14:43

  Hasan and khalil… By the things you white, You truely show that you are a followers of the religion of peace (irony)

 • Said
  21 Mart 2019 11:09

  Türklerin Tankın altına yatan bir millet olduğunu merminin üzerine giden millet olduğunu görünce buraya saldıramadı demek ki bizi ancak uzaktan bombalarla haklıyabiliyolar anlamadığım olay yeni zellanda gibi huzur dolu bir ülkede neden bu olayı yaptığı? eminim o camine hiç münafık yoktur. zaten bizi bunlarala düşman edende içimizdeki münafıklar ve egoistler

 • Halil
  22 Mart 2019 14:27

  loko, are you showing the clown or the evil in you? Both christians and Muslims have a right to condemn any evil act. Cursing devil and all its evil acts and its implimenters automatically separates me from evil and puts me amongst the peace loving people whether they’d be Muslims, Christians or any other who care for the innocent lives regardless of their races and beliefs. You will not know the pain those people have been inflicted on unless you lose one of yours closest to your heart in a similar circumstance.

 • emre
  27 Mart 2019 22:00

  bu gerizekalı kendini ne zannediyor 50 kişiyi öldürdü eline ne geçti hayatının geri kalanını hücrede geciricek bu yaptıklarını o hücrede unutcak psikolojisi bozulucak yazık gerçekten

 • Metehan
  3 Temmuz 2019 00:01

  Terorist’in dinlerle pek alakası olmadığı manifestosunda açıkça anlaşılıyor’ken hristiyan algısı yaratmak pekte ahlaklı görünmüyor

 • Öfkeli
  19 Şubat 2020 16:12

  Ne kadar zaman geçti üzerinden hala aklımda kaldı bu şerefsiz p*çin yaptıkları… Bu nasıl bir kin bu nasıl bir öfke tekrar geri dönüpte teker teker hepsini bir daha taramak? Acıların en büyüğünü yaşa cehennemde her türlü azap seni bulsun TERÖRİST ! Seni doğuran aileninde ben ta ….

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.