İDLİB Katliamı’na yazarlar ve kanaat önderlerinden tepkiler yağmaya başladı

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 30 Eylül 2017 | Cumartesi 03:32

Muhaliflerin kontrolü altında olan İdlib’teki Rus bombardımanına tepkiler yağıyor. Hizb-ut Tahrir Medya Bürosu Başkanı Sayın Mahmut Kar ve Yeniakit gazetesi yazarı Ahmet Varol ”İdlib Katliamını” köşelerine taşıdı.

Muhaliflerin kontrolü altında olan İdlib’teki Rus bombardımanıma tepkiler yağıyor. İdlib katliamını ağır bir dille eleştiren yazarlar ve kanaat önderleri gerçekleşen katliamları kınayarak sorumlularını sert bir dille eleştirdi.
Son olarak Türkiyede yer alan tanınmış Kanaat önderlerinden Hizb-ut Tahrir Türkiye Medya Bürosu başkanı Mahmut Kar ”Dera’dan İdlib’e Bir Devrimin Anatomisi” başlıklı makalesinde ”İDLİB ÖLÜYOR” diye açmış olduğu pasajda Astana toplantılarının garantör ülkelerini ve katliama sebeb olan ülkeleri sert bir dille eleştirirken Şam devrimini başladığı yerden son kalesi olan İdlib’e kadar konu etti.
Fetih Medya
https://www.kokludegisim.net/index.php?p=articledetails&code=dera-dan-idlib-e-bir-devrimin-anatomisi
Yeniakit gazetesi yazarlarından Ahmet Varol ise bugün köşesine taşımış olduğu ”İdlib’e saldırılar” isimli makalesinde bu katliamın biran önce durması gerektiğini İdlib’te hiçbir terör unsurunun olmadığını açıkladı.
Fetih Medya
http://www.yeniakit.com.tr/yazarlar/ahmet-varol/idlibe-saldirilar-21217.html Kaynak : ISLAH HABER


İktibas: Islah Haber

Gizlenecek yazı,link veya diğer şeyleri buraya yazın.

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.