İdlib’te sivil katliamların başlaması sebebiyle profil resimlerimizi değiştiriyoruz

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 27 Eylül 2017 | Çarşamba 09:58
Ey Müslümanlar; Yaşadığımız coğrafyanın içerisinde yer alan İdlib şehrinde Rusya ve Esed rejiminin başını çektiği katiller ordusu yine Müslümanları bombardıman altında tutmaya başladı. Maalesef bu katliamlar ne yerel, ne ulusal hiçbir haber kanalında ve gazetelerde yer almazken, sessizce bir şehrin yok oluşunu gözlerimizle izlemek istemiyoruz. Ve elimizden geldiği kadar sesimizi duyurmak için profillerimize ”İDLİB’TE KATLİAM VAR” yazılı görsel resimleri yerleştiriyoruz. Siz değerli takipçilerimiz den de bu konuda ”ne olur” dememenizi istiyor ve katılım göstermenizi istiyoruz.

İslami medya’dan ricamız bu etkinliği şu haber, yada bu haber sitesi yapıyor biz katılmayalım düşüncesine kapılmamasını rica ediyor ve içerisinde bulunduğumuz durum itibariyle sesimizi avazı çıktığı kadar ”İDLİB’TE KATLİAM VAR” diye bağırmaya davet ediyoruz. İdlib katliamıyla alakalı bütün haberlerin paylaşılması gerektiğinide hatırlatıyoruz.

(Unutmayın geçtiğimiz ay içerisinde Arakan katliamı ilk başladığında sizlerin sayesinde Türkiye ve dünyada bir gündem olmuştu, kitleleri yönlendiren siz olmalısınız ve duyarsız kalmamalısınız..)

Fetih Medya

Kaynak: Islah Haber

Gizlenecek yazı,link veya diğer şeyleri buraya yazın.

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.