Irak çetelerinin taciz ettiği “kadın çeçen kanascı” bakın kim çıktı

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 16 Temmuz 2017 | Pazar 00:57

Musul’un batısına gazeteci girmesini yasaklayan Irak ordusu halka işkence ve tecavüzlerle gündeme oturmaya devam ediyor. Savaşın en sert dönemlerinde bile gazetecilerle beraber hareket eden Irak ordusu çapulcuları DAEŞ çıkarıldıktan sonra gazetecileri kentin batısına sokmayacaklarını açıklayan resmi bir yazı yayınladı. Bölgede rahat hareket etmek ve Sünni soykırımı yapmak isteyen Irak ordusunun son marifeti Çeçen “Kanascı” diye sundukları depoda bulduklarını iddia ettikleri bir kızdı.

Kim bu kanascı kız?
Fetih Medya

Irak ordusu Irak yerel televizonlarına dağıttığı görüntülerde bodrumda bir kızı ele geçiriyor. Kızın başörtüsü açılıyor. Başında sırıtan Irak ordusu askerleri kah gülüyor kah kızın saçlarını okşuyor ve su veriyorlar. Devam eden görüntülerde ise kızın bodrumdan çıkarıldığı, yırtılan elbiselerinin değiştirildiği ve ağladığı dikkat çekiyor.
“DAEŞ’in Çeçen Kanascısı yakalandı” diyerek servis edilen haber yayınlandıktan sonra yalancının mumu yatsıda sönmüş oldu.Fetih MedyaFetih Medya

Nidal Halid Kuru adındaki kız bir yezidi ve ailesi Sincar’da oturuyor. Haberin duyulmasından sonra ailesi kızlarının teslim edilmesini isteyerek hüvviyetini  gazeteciler aracılığı ile Iraklı makamlara teslim ettiler.

 

Fetih Medya Fetih Medya Fetih MedyaFetih Medya

Fetih Medya – Özel Haber

https://www.fetihmedya.net/irak-ordusu-musulu-kadinlara-tecavuz-ederek-ozgurlestiriyor-video/

Gizlenecek yazı,link veya diğer şeyleri buraya yazın.

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.