Irak Ordusu Musul’u kadınlara tecavüz ederek özgürleştiriyor [Video]

Fetih Medya
⇨Fetih Medya Haber Merkezi - Haberin Tarihi: 27 Mayıs 2017 | Cumartesi 04:29

Irak askerleri ele geçirdikleri yerlerde tecavüz ve yağma yapmaya devam ediyorlar. Bu yağmalar sadece Şii terör grubu Haşdi Şabi ile sınırlı değil.
Son olarak Musul’un eski Musul olarak adlandırılan bölgesinde ilerlemeye başlayan Irak ordusu ev ev arama yapmaya başladı. Göz altına alınan bazı kişilerin cadde ortasında infaz edildiği gelen bilgiler arasında.
Aşağıdaki görüntülerdeki kadın ise Ümmü Semra. Kocası(Fethi Ahmed Salih) alıkonulduktan sonra Iraklı askerlerin iğfaline uğruyor. Iraklı askerler kadına tecavüz ettikten sonra sıra bir diğerine gelince diğeri Regl’i başladığından yanaşmadığını ifade ediyor.
Çekilen görüntülerin askerler arasında yayıldıktan sonra sosyal medyada “vicdani sebeplerden” paylaşıldığı ifade ediliyor.
Fetih Medya

 

Asker diğerine
-Ne yaptın?
-Hiç bişey… Regl olmuş da!

Alman yayın organı Der Spiegel  ise olaylara bizzat foto muhabiri Ali Arkadi’nin tanık olduğunu, olayın Fethi Ahmed Salih’in evine yapılan baskında 16 Aralık’ta çekildiğine yer verdi. “Kahraman değil canavarlar” başlığıyla verilen yazıda foto muhabiri Ali Arkadi’nin başta genç kadınlara olmak üzere tecavüz ve kanlı infazlara tanık olduğunu aktarıldı.  Söz konusu kişinin evinin basıldıktan sonra eşine bizzat Irak ordusu askerince tecavüz edildiğini, ve bazı gözaltına alınanlara bizzat işkence etmesi için kendisine de teklifte bulunulduğunu açıkladı.

 

Fetih Medya – Özel Haber

Gizlenecek yazı,link veya diğer şeyleri buraya yazın.

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.