Kadirov’un Çeçenistan’da dayattığı din [VİDEOLU]

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 5 Eylül 2019 | Perşembe 01:50

Rus kuklası Çeçen lider Kadirov, topluma dayattığı pislik ve zulümlerden dolayı halk arasında “hain ve kâfir”, “Kafirov” damgası yemekten kurtulamıyor.

Kadirov’un Çeçenistan’da dayatmaya çalıştığı din, bilgisiz bir çok kişi tarafından bile hayretle karşılanıyor.

Ülkesinde işsizlik oranı hat safhadayken partiler düzenleyerek deste deste parayı saçan, garajında 17 adet son model arabası bulunan Kadirov, Çeçen halkı sefil haldeyken har vurup harman savurmaya devam ediyor.

Medya önünde dindar görünmeye çalışan Kadirov kadınlarla gizli ahlaksız partiler verdiği, halkın paraları ile inşa ettiği devasa malikanesinde at yarışı hipodromu olduğu biliniyor.

Arkadaşlarıyla bir araya gelerek hayvanlara zulm eden ve köpek dövüşü gibi insanlık dışı partiler düzenleyen Kadirov, halkı açlık ile mücadele ederken bakımı zor ve maliyetli olan timsah ve kaplan gibi yırtıcı hayvanları evinde besliyor. Gariban halkın bulamadığı, almaya güçleri dahi yetmediği etleri zevki uğruna hayvanlara yediriyor.

Rus kuklası Kadirov’un yaptıkları bukadarlada sınırlı değil. Kendisine muhalif kişilerin hanımlarına işkence ve cinsel tacizde bulunduğu, kendi karısını dahi muhalif savaşçılara acıdığı gerekçesiyle kurşuna dizdirdigi medyaya yansımıştı.

Evli kadınlara güzellik yarışması düzenleyen ve birinci olan kadına kocasının yanında paralı ahlaksız ilişki teklif eden, eşcinsel (gay) sanatçıları evine davet edip özel konser verdirten, tekbirlerle şarap içen, bidatleri meşrulaştıran, İslam dininde reform olmasını isteyen, kendisine muhalif Çeçen ve Rus gazetecileri öldürten, sayısı binleri bulan faili meçhullerin sorumlusu olan Kadirov’un pislikleri saymakla bitmiyor.

Rus kuklası Kadirov yaptığı pislikler ve zulümlerden dolayı halk arasında Kafirov olarak anılıyor.

Kaynak: Fetih Medya

Gizlenecek yazı,link veya diğer şeyleri buraya yazın.

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.