Korkunç! İntiharını, kendisini terk eden sevgilisine izletti

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 20 Eylül 2017 | Çarşamba 04:01

 

Genç kızla görüntülü bağlantı kurmasının ardından G., otomobilin motor kaputundan kendini boşluğa bıraktı

Antalya’da otomobil servisinde çalışan 27 yaşındaki M. G., kendisini terk eden sevgilisini cep telefonundan görüntülü arayarak, intiharını izletti.
DHA’nın haberine göre olay, bugün öğle saatlerinde Konyaaltı İlçesi Molla Yusuf Mahallesi’ndeki ormanlık alanda meydana geldi. Antalya’da otomobil servisinde çalışan M. G., sevgilisinin kendisini terk etmesi üzerine bunalıma girdi. Kullandığı otomobille ormanlık alana giden G., burada intihar için hazırlık yaparken, bir yakınını arayarak yaşamına son vermek üzere hazırlık yaptığını söyledi. G., kısa süre sonra otomobin üzerine çıkarak ağaca bağladığı ipi boynunu geçirdi. M. G., daha sonra da kendisini terk eden sevgilisini görüntülü aradı. Genç kızla görüntülü bağlantı kurmasının ardından G., otomobilin motor kaputundan kendini boşluğa bıraktı.
G.’nin yakınının ihbarı üzerine verilen adrese giden polis, M. G.’nin ipte asılı olduğunu gördü. Çağrılan sağlık ekipleri, G.’nin öldüğünü belirledi. G.’nin cesedi, otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

Gizlenecek yazı,link veya diğer şeyleri buraya yazın.
Anahtar Kelime: , ,

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.