Koronavirüs salgını aşı pazarlaması mı?

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 14 Mart 2020 | Cumartesi 14:14

Ruh hastası bir mülti milyarderin kurduğu konsorsiyum ve virüs salgınıyla domine edilmek istenen dünya nüfusu. Amaç ne? Aşılarla nüfus nasıl azaltılacak? Türkiye salgına karşı neden daha başarılı oldu? Virüsün sponsoru olduğu iddia edilen Bill Gates, hayırseverlik işleriyle daha fazla ilgilenmek için kurucusu olduğu Microsoft’tan istifa etti.

Türkiye’nin nerdeyse dünyadaki bütün ülkelerde görülen ve 9 yaşın üzerindeki çok sayıda bağışıklığı düşük insanın ölümüne sebep olan koronavirüs salgını karşısında bu kadar mobilizasyon ve organize yeteneğinin arkasında daha önceden hazırlıklı oldukları bilgisi geldi.

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) tarafından küresel (Pandemik) olarak nitelenen yeni tip koronavirüs salgını, kurum tarafından bir yıl önce uyarısı yapılmış.

Türkiye Gazetesinden Fuat Uğur bugünkü köşe yazısında tüm dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgını ile ilgili komplo teorilerini belgelendirdi.

“Virüs salgınını önceden Erdoğan’a kim fısıldadı?” başlığıyla verdiği haberinde şöyle yazdı:

Mart 2019 tarihinde, aralarında Türkiye’nin de yer aldığı 191 ülkenin üyesi olduğu Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ)’nün yaptığı açıklamanın hayli ciddiye alındığı gerçek. Çünkü o açıklamada ciddi risklere ve yıkıma yol açabilecek YENİ BİR KÜRESEL GRİP SALGINININ KAÇINILMAZ OLDUĞU bildirilmekteydi. Örgütün Genel Sekreteri Tedros Adhanom Ghebreyesus aynen şöyle diyordu:

“Hayvanlardan insanlara bulaşan ve potansiyel olarak küresel bir salgına neden olacak yeni bir grip virüsü tehdidi her zaman mevcuttur. Dikkatli ve hazırlıklı olmalıyız. Büyük bir grip salgınını tedavi etmenin masrafı, önleme masrafından çok daha ağır olacaktır.”

Cumhurbaşkanlığı bünyesinde Sağlık Politikaları Kurulu var ve başında Kardiyolog Prof. Dr. Serkan Topaloğlu bulunuyor.
GEÇEN YIL MART AYINDA YAYINLANAN KÜRESEL VİRÜS GENELGESİ
Sağlık Politikaları Kurulu ve Sağlık Bakanlığı anlaşılan bu uyarıyı önemsemiş ve DSÖ açıklamasından daha bir ay bile geçmeden Nisan 2019’da CUMHURBAŞKANI TAYYİP ERDOĞAN İMZASIYLA BİR GENELGE yayınlanmış. Bu genelgede nüfusun büyük çoğunluğunu etkileyebilecek küresel bir grip salgını ihtimaline karşı kamu kurum ve kuruluşlarınca alınması gereken tedbirler tek tek sıralanıp konuyla ilgili tüm sağlık sektörünün organize edilmesi istenmiş.
Cumhurbaşkanlığı genelge yayınlamış ve bu genelge de Sağlık Bakanlığı tarafından hayata geçirilince son birkaç ay öncesinden alınan etkin tedbirlerle virüs salgınına hazır bir Türkiye gerçeği ile karşı karşıya kalmışız.
Bu salgın simülasyonunu yapan Eric Tonner’e ve üniversitesine desteği verenlere de bir bakalım.
Bu araştırma ekibinin iki destekçisi var: Dünya Ekonomik Forumu ve Gates Vakfı…

Dünya çapında bir salgın hastalık ihtimalinin araştırılmasına çok büyük bir yatırım yapan ve sürekli on milyonlarca insanı öldürecek küresel virüs salgınlarından söz edip korkutucu konuşmalar yapan Bill Gates. Rockfeller Vakfı gibi küresel karteller, Uluslararası İlaç Üreticileri Federasyonu (IFPMA), DSÖ, UNICEF ve Dünya Bankası ile birlikte Uluslararası Aşı İttifakı olan GAVI’yi kuran Bill Gates.

Kendisi TED Konferansında yaptığı konuşmada aynen şöyle dedi:

“Dünyada 6,8 milyar insan var ve bu rakam 9 milyara doğru çıkıyor. İyi bir aşılama programı ve sağlık hizmetiyle bunu (nüfusu) %10-15 azaltabiliriz.”
Evet, GDO’lu gıdalarla bu önemli ölçüde yapılıyor olsa da nüfusu azaltmak o kadar kolay değil.
En iyisi kadınların doğurganlığını azaltmak.
Nasıl?

Aşılar yoluyla. Yani küçük yaştaki kız çocuklarını “çeşitli virütik salgınlara karşı” aşılayarak. Çünkü bu aşılarda kadınlarda kısırlık yapan patojenlerin varlığı artık sır olmaktan çıktı.
Aşı olmuyorlar mı? Aşıların yararsızlığına dair propaganda etkin mi?
O zaman aşıya ihtiyaç duyabilmelerini sağla.
Küresel virüs ve bakteri salgınları bunun için bulunmaz nimet. Domuz Gribi tantanası çıkardıklarında ABD’de 61 milyon insan aşı oldu. Aşı olan kadınlarda görülen düşük oranı yüzde 700 oranında arttı.
Kısacası ruh hastası bir Microsoft mülti milyarderi ve onun kurduğu konsorsiyumlarla domine edilmek istenen bir dünya nüfusu.
Haince, inanılır gibi değil ama gerçek. Aşı emin olun bulunacak.
IMF ve Konsorsiyum’da yer alan Dünya Bankası’nın GERİ KALMIŞ ÜLKELER’e ayırdığı toplam 67 milyar dolarlık destekleme fonunun ne anlama geldiğini buradan okuyun. Bu nüfusu çok fazla olan geri kalmış ülkelere gönderilecek aşılarla amaçlarının ne olduğunu da…

Fetih Medya

Kaynak: Türkiye gazetesi, resmi gazete.gov.tr

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.