Müslüman kadınlar tecavüze uğruyor [videolu]

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 6 Temmuz 2019 | Cumartesi 01:53

Geçtiğimiz günlerde muhalif savaşçılar tarafından Haseke’de öldürülen bir PKK/YPG’li teröristin telefonundan çıkan videoda, zindanlarda tuttukları esir kadınlara tecavüz ettikleri görülüyor.

Esir altında tutulan bacılarımızın durumu bizi insanlığımızdan utandırdı. PKK’nın esir kamplarındaki Müslüman kadınların feryadını işitmez misiniz?

Tecavüz, PKK’lı milislerin sıkça ve sistematik bir şekilde başvurduğu başlıca yöntemlerden biri haline gelmiştir. Gerek baskınlarda ve arama noktalarında gerekse hapishaneler ve tutuk evlerinde halkın direncini ve iradesini kırmak amacıyla bu tarz çirkin uygulamalara başvurulmaktadır.

SNHR verileri,  gözaltı merkezlerindeki en az 864 kadına ve 18 yaş altındaki en az 432 kız çocuğuna yönelik 7 bin 699 tecavüz vakasına karıştığını bildiriyor. Ancak gerçekte tutuklu ve tecavüz edilen kadın sayısının, bu rakamların çok üzerinde olduğu biliniyor.

Öte yandan,muhaliflerden intikam almak amacıyla kadın ve kız çocukları kullanılarak erkekler yıpratılmaya çalışılmaktadır.

PKK’lı caninin  tutsak Müslüman kadınlara yaptıkları çirkeflikten bir bölüm.

Kaynak: Fetih Medya

Gizlenecek yazı,link veya diğer şeyleri buraya yazın.

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.