Terörist elebaşı Öcalan’a zorla secde ettirdiler [VİDEOLU]

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 30 Ağustos 2019 | Cuma 23:37

PKK/PYD’li teröristler Haseke kırsalında yakaladığı 2 genci terörist ele başı Abdullah Öcalan’a secde etmeye zorladığı görüntüler ortaya çıktı.

Teröristlerin, yakaladıkları 2 gence önce işkence yapıp sonrada terörist elebaşı Apo’nun resmine zorla secde ettirdiği görülüyor.

“Yarı Tanrı Oldum”

Öcalan, Allah’a (cc) ve İslam’a dair görüşlerini dile getirdiği, “Özgür Yaşamla Diyaloglar” isimli kitabının 257. sayfasında ise kendisini yarı tanrı ilan etmişti: “Lise dönemlerinde büyük felsefik bunalımı yaşadım. Tanrı ile savaşı verdim, bu savaştan başarı ile çıktıktan sonra yarı Tanrı oldum.”

“Allah Kürtler için Değil”

Müslümanların Allah azze ve celleye yaptığı ibadetleri PKK militanlarına atfeden Öcalan, “Sanat ve Edebiyatta Kürt Aydınlanması” isimli kitabının 153. sayfasında şu sözleri sarf ettiği ortaya çıkmıştı: “Yukarıda Tanrı olsaydı, beni yine yanlış yola sevk edecekti. Allah da Kürtler için değildir, Kürtleri şaşırtıyor. Kürtlerin Allah’ı da onları yanlış yola sevk ediyor. Bunun için ben kendi kendimin tanrısıyım.”

Dövülüp işkence gören iki Müslüman gencin teröristler tarafından zorla bebek katili Apo’ya secde ettirilme anı kameralara böyle yansıdı.

Kaynak: Fetih Medya

Gizlenecek yazı,link veya diğer şeyleri buraya yazın.

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.