Yahudi yerleşimciler Filistinlileri izlemeye alıyorlar

fetih medya
Fetih Medya
Fetih Medya Haber Merkezi
⌚Haberin Tarihi: 14 Ocak 2018 | Pazar 16:45

Filistinlileri takip için çekim ekipleri oluşturdular. Yahudi yerleşimciler Filistinlileri izlemeye alıyorlar

Yahudi yerleşimciler, işgal güçlerine karşı eylemlere karışan Filistinlilerin kolayca tespit edilmelerini ve kolayca yakalanmalarını sağlamak amacıyla çekim ekipleri oluşturdular. Bu ekipler Filistinlileri çekerek kayıtlarını işgal rejiminin güvenlik elemanlarına verecek.

Yedinci Kanal adlı ve siyonistlere ait olan bir tv kanalının yayınladığı habere göre yahudi yerleşimciler Filistinlileri izlemek ve videolarını yahut fotoğraflarını çekmek amacıyla çekim ekipleri oluşturdular. Bu ekipler gösterilerde veya işgal güçleriyle çatışmalarda Filistinlilerin görüntülerini tespit edecek ve daha sonra bu görüntüleri işgal rejiminin güvenlik veya istihbarat elemanlarına vererek olaylara karışan Filistinlilerin yakalanmasında onlara yardımcı olacaklar.

Söz konusu kanalın web sitesinde yayınlanan habere göre kendini Yehuda ve Samarra (Batı Yaka)’daki Yahudi Hâkimiyeti Hareketi olarak isimlendiren bir yerleşimci grubu bölgenin değişik yerlerine yayılacak çekim ekipleri oluşturdu. Bunlar Filistinlilerle işgal rejiminin polis ve askerlerinin karşı karşıya geldikleri yerlere giderek çekimler yapacaklar.

Habere göre söz konusu ekiplerin elemanlarına gelişmiş kameralar ve fotoğraf makineleri de temin edildi.

Kaynak: Fiem

Gizlenecek yazı,link veya diğer şeyleri buraya yazın.

Yorum Yazın

UYARI: Hakaret içeren ve imla kurallarına dikkat edilmeden yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.